BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

DMC EMLAK-Dilek Hıdıroğlu & Murat Bulut”………………………..

Güvenilir,  kaliteli ve profesyonel  yapısı ile hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem,  çalışma ilkelerimizin en başında yeralmaktadır. Müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde analiz edip, sonuç odaklı olarak beklentilerinize en kaliteli şekilde yanıt verebilmekteyiz.

Şirket bünyemiz, oldukça geniş bir portföye sahip olup, farklı alternatifleri bir arada bulabileceğiniz kalitelili ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Sağladığımız doğru fiyatlandırma, sizlerin en doğru şekilde karar verebilmenizi de sağlamaktadır.

Dürüstlük İlkesinden Asla Taviz Vermeden,
İşimizin İnsan İşi Olduğunu Unutmayarak,
Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutmayı Amaçlayıp İstikrarlı Hizmet Vermek 
Misyonumuzdur…

Sektörde Sistemin En Düzgün Şekilde İşleyişine Katkıda Bulunmak Ve
Adımızı En Dürüst Ve En Başarılı Gayrimenkul Danışmanları Listesinin Başına Yazdırmak
Vizyonumuzdur…

Müşterilerimizin İçinde Bulunduğu Her Durumu Anlayabilmek İçin Azami Gayret Göstermek Ve Benzer Bir Durumda Biz Olsaydık Almak İsteyeceğimiz Hizmeti Vermek

Sözümüzdür..

Hizmet alanlarımız ;

Marka Konut Projeleri , Özel konut Projeleri

Kentsel Dönüşüme uygun bölgelerdeki bağımsız daire ve binalar

Özellikle Anadolu Yakasında(Tuzla-Pendik-Kaynarca-Orhanlı- Kurtköy-Kartal-Maltepe-Gebze…gibi bölgelerde)  Dükkan ve AVM alanları

Sanayi Arsaları , Ticari Arsalar ve İstanbul’un Köylerinde araziler

Plazalar ve Ofis binaları , Fabrika ve Depo satış kiralama işlemleri

DMC EMLAK “Dilek Hıdıroğlu & Murat Bulut” olarak özellikle Tuzla bölgesinde profesyonel hizmet anlayışı  ve güvene dayalı çözümler üreterek, gayrimenkulünüz en iyi şartlarda ve gerçek değerinde  satıp, kiralanmaktadır.

Bunun yanı sıra  kiraya vermeyi düşündüğünüz dairenizin,  en doğru kiracı adayına kiralanması için  yine tarafımızca profesyonel  bir hizmet kalitesi sunulmaktadır.  Bu doğrultuda kiracı adaylarının  genel istihbaratı tarafımızca yapılmaktadır.

Şirketimizin; mutabık kalınan işlemler bazında , alıcılara yardımcı olmak adına  bankalarla ve finansal kurumlarla bağlantıları ve deneyimleri mevcuttur. ( Anlaşmalı bankaları ile en uygun finans olanakları da güncel koşullar doğrultusunda müşterilerimizle paylaşılmaktadır.)

DMC EMLAK İEKO ( İSTANBUL UMUM EMLAKCILAR ODASI ) ÜYESİDİR